środa, 22 maja, 2024
strony internetowestrony internetowe

POLECANE

pozycjonowanie stron warszawapozycjonowanie stron warszawa
warszawa infowarszawa info
pożyczki dla firmpożyczki dla firm

Podobne wpisy

Koszulki z logo i filiżanki – pomysły na prezent pracowników

Wręczanie pracowników drobnych upominków postrzegane jest jako pozytywna praktyka w świecie biznesu. Pomaga budować relacje z zatrudnionymi w firmie, przyczyniając się do wzrostu ich zaangażowania w wykonywane obowiązki zawodowe. Z drugiej strony, upominki dla pracowników mogą mieć także charakter reklamowy. Doskonałym pomysłem będą chociażby koszulki z logo bądź filiżanki reklamowe.

Praktyczny prezent dla każdego pracownika

Pracownicy lubią dostawać prezenty praktyczne, których będą mogli używać na co dzień. Zazwyczaj pracodawcy decydują się podarować im wysokiej klasy słodycze czy alkohol, jednak nie wydaje się to najlepszym pomysłem, mając na uwadze, że każdy ma nieco inny gust, zatem trudno jednoznacznie określić upodobania wszystkich osób, zatrudnionych w firnie. O wiele lepszym rozwiązaniem okazują się być gadżety reklamowe z logo, które będą służyły pracownikom czy to w domu, czy w miejscu zatrudnienia. Gadżety firmowe nie mogą być jednak dobrane w sposób przypadkowy – długopisy czy tradycyjne kubki to coś, co każdy zatrudniony posiada na swoim biurku. Dobrze jest postawić na coś nietypowego, na przykład na koszulki z logo w uniwersalnym rozmiarze. Jeśli pracodawcy zależy na nieco bardziej eleganckim upominku, ciekawą alternatywą okazują się filiżanki reklamowe.

Z jakiej okazji wręczać pracownikom gadżety tematyczne?

Prezenty zwykle wręczane są pracownikom z okazji świąt Bożego Narodzenia bądź Wielkanocnych. Tymczasem okazji ku temu, aby obdarować pracowników, jest nieco więcej. Pracodawcy często decydują się na przekazanie upominku w przypadku:

  • urodzin,
  • rocznicy zatrudnienia,
  • urodzenia dziecka,
  • przejścia na emeryturę.

Wybór odpowiedniego upominku zależy oczywiście od okazji. W przypadku, gdy ma on mieć charakter oficjalny, warto wybrać filiżanki reklamowe. Będą one idealne dla pracowników odchodzących na emeryturę czy obchodzących kolejną rocznicę urodzin. W innych sytuacjach warto zdecydować się na koszulki z logo firmowym, wykonane z wysokiej klasy materiałów, w uniwersalnych rozmiarach – najlepiej typu oversize bądź wręcz przeciwnie, w rozmiarze dopasowanym do konkretnej osoby.

Dlaczego gadżety firmowe to dobry pomysł na prezent?

Dlaczego gadżety z logo firmowym to doskonały pomysł na prezent dla pracownika? Z jednej strony pełnią one rolę pełnowartościowego upominku, który okazuje się przede wszystkim niezwykle praktyczny, z drugiej strony mogą one w nienachalny sposób reklamować firmę na zewnątrz. Pracodawcy, którzy wybierają dla osób zatrudnionych w firmie gadżety reklamowe, najczęściej stosują świadomą i pełną strategię marketingową, która oparta jest na wielopoziomowym działaniu. W dobie reklamy internetowej nie należy zapominać o tradycyjnych jej formach, opartych między innymi na prostych, niepozornych gadżetach. Te bowiem “podążają” za pracownikiem, który najczęściej nie używa ich w czasie pracy, a w domowym zaciszu. Warto mieć na uwadze, że gadżety reklamowe pozwalają też uniknąć odwiecznego dylematu, co podarować swoim pracownikom przy różnych okazjach. Bony podarunkowe, alkohol czy słodycze to bardzo popularne prezenty, które wszyscy doskonale już znają. Teraz pora na coś innego, nieoczekiwanego, a zarazem niezwykle praktycznego. Takie właśnie są gadżety reklamowe, a w szczególności koszulki z logo firmowym oraz filiżanki z ciekawym nadrukiem promocyjnym. Należy pamiętać, że produkty te musi charakteryzować najwyższa jakość wykonania, tak aby mogły one posłużyć pracownikom przez dłuższy okres czasu, jednocześnie reklamując dane przedsiębiorstwo.


 

śledź na bieżąco nasz blog lifestyle

Anita Walczak
Anita Walczak
Właścicielka agencji interaktywnej AW PROJEKT, a także trzech serwisów blogowych (praktycznyblog.pl, ubrand.pl, creditbanque.pl) oraz warszawskiego portalu internetowego Warszawa Info! (warsawcity.info). Z zawodu SEO Specjalist & Web Developer. Zainteresowania: fotografia, grafika, podróże, psychologia, kino, literatura, lifestyle.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE ARTYKUŁY