sobota, 24 lutego, 2024
strony internetowestrony internetowe

POLECANE

pozycjonowanie stron warszawapozycjonowanie stron warszawa
warszawa infowarszawa info
pożyczki dla firmpożyczki dla firm

Podobne wpisy

Próbne zaproszenia weselne – czy warto?

Przygotowania do ślubu to czas podejmowania wielu decyzji – począwszy od zakupu sukni i garnituru, kończąc na takich detalach, jak spinki do mankietów czy ozdobne wieszaki na ślubne kreacje. Na szczególną uwagę zasługują także zaproszenia weselne. Wręczane bliskim stanowią pewnego rodzaju pierwszą pamiątkę ślubu. Warto zatem zadbać o to, aby były one nie tylko estetyczne, ale i wpisywały się w charakter ślubu. W podjęciu decyzji o wyborze konkretnego wzoru zaproszenia na ślub pomagają próbki zaproszeń.

Jakie zaproszenia na ślub wybrać?

Trudno podać jeden, konkretny wzór zaproszenia na ślub, który sprawdzi się w przypadku każdej Młodej Pary. Wybierając model, należy kierować się motywem przewodnim wesela. Jeśli prym wiodą na przykład niebieskie kwiaty, dobrym rozwiązaniem będzie umieszczenie ich zdjęcia na zaproszeniu, winietkach, zawieszkach na alkohol oraz w menu. Pozwoli to zachować spójną kompozycję papeterii weselnej i uzyskać piękny wizualny efekt na dodatkach.

Najmodniejsze zaproszenia na ślub to wciąż te w klasycznym stylu. Sporą popularnością cieszą się również rustykalne zaproszenia weselne, jak i nieco bardziej oryginalne motywy i wzory – w tym te spersonalizowane, idealnie odzwierciedlające hobby Młodej Pary czy okoliczności, w których Nowożeńcy się poznali. Obok klasycznych pastelowych, jasnych barw, coraz częściej można zauważyć papeterię weselną w odcieniach butelkowej zieleni, a nawet i czerni. W połączeniu ze złotą czcionką tworzą one elegancki i jednocześnie nowoczesny styl zaproszeń na ślub.

Próbne zaproszenia na ślub

Bogaty wybór wzorów zaproszeń ślubnych sprawi, że niejedna Para Młoda ma spory problem w wyborze decyzji. W Kartkownia Zaproszenia oferujemy usługę zakupu próbnych zaproszeń na ślub. To idealne rozwiązanie zarówno dla tych osób, które wahają się między kilkoma wzorami, jak i tych, którzy wybrali już swoje wymarzone zaproszenia na ślub, jednak nie są do końca przekonani o słuszności swojej decyzji. W końcu tylko obejrzenie zaproszenia na żywo pozwoli dokładnie określić precyzyjność jego wykonania, jakość papieru czy odwzorowanie kolorów. Na ostateczny efekt wizualny składają się takie detale jak chociażby wypukłość czcionki, wybór rodzaju papieru (mat lub błysk) czy wielkość i kształt zaproszeń.

W Kartkownia Zaproszenia umożliwiamy zakup próbnego zestawu, w skład którego wchodzą zaproszenie na ślub (razem z kopertą), menu, winietka oraz zawieszka na alkohol. Pozwoli to ocenić spójność kompozycji oraz jej dopasowanie do stylu uroczystości. Można także zamówić pojedyncze zaproszenie, aby dokładnie przyjrzeć się  konkretnemu modelowi. W razie potrzeby umożliwiamy naniesienie poprawek na zaproszenia – w tym zmianę kolorystyki lub dodatków, oczywiście po uzgodnieniu i zatwierdzeniu szczegółów zaproszenia.

Próbne zaproszenia na ślub to niewielki wydatek, który pozwala sprawdzić, czy planowany zakup większej ilości zaproszeń w danym wzorze jest dobrą decyzją. W gąszczu wielu finansowych zobowiązań weselnych warto upewnić się, że nawet drobne detale i dodatki wpisują się w styl wesela oraz upodobania Młodej Pary. W końcu taki dzień zdarza się tylko raz w życiu.

Anita Walczak
Anita Walczak
Właścicielka agencji interaktywnej AW PROJEKT, a także trzech serwisów blogowych (praktycznyblog.pl, ubrand.pl, creditbanque.pl) oraz warszawskiego portalu internetowego Warszawa Info! (warsawcity.info). Z zawodu SEO Specjalist & Web Developer. Zainteresowania: fotografia, grafika, podróże, psychologia, kino, literatura, lifestyle.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE ARTYKUŁY