wtorek, 20 lutego, 2024
strony internetowestrony internetowe

POLECANE

pozycjonowanie stron warszawapozycjonowanie stron warszawa
warszawa infowarszawa info
pożyczki dla firmpożyczki dla firm

Podobne wpisy

Zegarki Epos – marka, którą musisz poznać

Zegarek to zarówno funkcjonalny, jak i estetyczny element każdej stylizacji. Wielu z nas nie wyobraża sobie życia bez ulubionego zegarka na ręce. Często wybierany jako prezent, nie tylko sprawia radość, ale daje także dużo satysfakcji. Miłośnicy zegarków nie powinni przejść obojętnie obok marki Epos, która wiedzie prym w branży od dziesiątek lat. Jaka jest historia marki Epos ? Na czym polega fenomen produktów marki? Przeczytaj artykuł, a dowiesz się dlaczego warto zaufać zegarkom Epos.

Marka Epos – tradycja i pasja

Marka Epos to firma z długą i bogatą tradycją. Początki marki sięgają 1925 roku. Wówczas twórca James Aubert założył działalność zegarmistrzowską w szwajcarskiej miejscowości Valle de Joux, legendarnej kolebce szwajcarskiego zegarmistrzostwa. Od momentu założenia firmy, twórca przykładał szczególną dbałość o jakość usług. Aubert stawiał nacisk na dobór najlepszych materiałów oraz precyzyjność wykonania. Twórcę wyróżniała przede wszystkim pasja oraz nowatorstwo. Aubert był między innymi współtwórcą mechanizmu Landeron.

Spuściznę Jamesa odziedziczył jego zięć, Jean Fillon. Zięć nie zaprzepaścił dobrej renomy firmy, co więcej, znacznie wpłynął na zasłynięcie marki na arenie międzynarodowej. Do sukcesu przyczynił się również Jean Aubert, siostrzeniec założyciela. Na wspaniałą tradycję i nieposzlakowaną opinię marki składa się między innymi jej rodzinny charakter.

W latach 80. marka otrzymała swoją ostateczną nazwę. Doszło wówczas do fuzji, a do rodzinnego biznesu dołączył Peter Hofer. Wprowadził on powiew świeżości i uratował firmę przed rozpadem. Sytuacja na rynku była wówczas bardzo wymagająca. Tradycyjne zegarki zaczęły odchodzić w cień. Połączenie Aubertów i Hofera pozwoliło na przetrwanie marki oraz jej stały rozwój.

Zegarki Epos – na czym polega ich fenomen?

Powodów dlaczego marka Epos stała się znana na całym świecie jest mnóstwo. Pierwszym z nich jest przede wszystkim jakość. Cel ten przyświecał twórcy od samego początku działalności. Marka nie ugięła się pod naporem hurtowej produkcji zegarków, przynoszących ogromne zyski. Tworzenie zegarków dla Jamesa Auberta było czymś więcej, niż sposobem na zarobek. Dzięki temu zegarki marki Epos to prawdziwe dzieła sztuki.

Sekretem marki Epos jest ręczne tworzenie zegarków. W zegarkach stosuje się mechanizm szwajcarskiej produkcji. W konsekwencji oznacza to niezawodność i długowieczność. Podstawowe kalibry produktów są modyfikowane i usprawniane zgodnie z wymaganiami klientów. Zegarki marki Epos niewątpliwie są symbolem stylu i elegancji. Zegarkami Epos zachwycają się najwięksi znawcy tematu. Możliwe jest dostosowanie zegarka tak, aby uatrakcyjnić swój wymarzony model. Wszystkie zdobienia są wykonywane ręcznie. Znakiem rozpoznawczym marki jest widoczny mechanizm, dzięki wykorzystaniu przezroczystego dekielka. Niuans sprawia, że zegarek marki Epos wyróżnia się spośród innych produktów.

Zegarki Epos – gdzie szukać?

Zegarki Epos należą do produktów luksusowych, niekiedy trudnodostępnych. Jeśli wszystkie wymienione wyżej zalety przekonały Cię do poznania marki Epos bliżej, zajrzyj na zegarkicentrum.pl. Na stronie sklepu internetowego znajdziesz szeroką ofertę zegarków w przystępnych cenach. Zegarki Epos to nie tylko ponadczasowa tradycja i elegancja. Aktualnie w ofercie firmy znajdą się produkty bardziej nowoczesne. Mistrzowie w dziedzinie tworzenia zegarków sprawiają, że produkt zachwyca swoją nowoczesną linią, dostosowaną do potrzeb klientów. Inżynierowie Epos wyszli na przeciw potrzebom wielbicieli sportów wodnych, dzięki czemu w ofercie znajdują się zegarki wodoodporne. Marka idzie z duchem czasu, pozostając jednocześnie wierna swoim założeniom – artistry in watchmaking, co oznacza połączenie rzemiosła i sztuki.

Anita Walczak
Anita Walczak
Właścicielka agencji interaktywnej AW PROJEKT, a także trzech serwisów blogowych (praktycznyblog.pl, ubrand.pl, creditbanque.pl) oraz warszawskiego portalu internetowego Warszawa Info! (warsawcity.info). Z zawodu SEO Specjalist & Web Developer. Zainteresowania: fotografia, grafika, podróże, psychologia, kino, literatura, lifestyle.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE ARTYKUŁY